Zrobienie kolczyka w języku jest poważną

Informacje

Dodany: 2017-10-18
Kategoria: Tarot

art

Nie słuchaj rad innych odradzających Ci ten krok. Pamiętaj że to jest Twoje życie i nikt go nie wróżby przeżyje za Ciebie.

Wróżba od tarota: Księżyc położenie normalne

Zrobienie kolczyka w języku jest poważną decyzją. Musisz pamiętać że zostanie on z Toba na całe życie, nie da się go usunąć bez śladu. Dlatego jeszcze raz dobrze to przemyśl. Bardzo prawdopodobne że za jakiś czas przestanie Cię cieszyć. Dlatego lepiej wstrzymaj się póki co z tą decyzją.

Wróżba od tarota: Słońce położenie normalne

Odpowiedź na pytania jest bardzo prosta- jeśli tylko podobają Ci się kolczyki w języku, to idź i go sobie zrób. Nie daj innym decydować za siebie. Jeśli dasz sobie wejść na głowę w takiej sprawie, podobnie będzie z innymi.

Czy warto iść na studia? (dla kobiet)

Wróżba od tarota: Głupiec położenie normalne

W tej chwili jesteś rozstaju dróg. Nie masz pojęcia jak dalej pokierować swoim życiem, zastanawiasz się czy warto iść studia, a jeśli tak to na jakie, wszak masz wiele zainteresowań. Jako że masz szerokie horyzonty i jesteś pomocna w stosunku do innych ludzi powinnaś kształcić się dalej. Najlepszym kierunkiem byłaby dla Ciebie Resocjalizacja. Miałabyś szansę się tam spełnić, bardzo szybko odnalazłabyś się wśród nowych znajomych.

Wróżba od tarota: Mag położenie normalne

Masz liczne zainteresowania, zarówno dziedziny humanistyczne jak i ścisłe nie stanowią dla Ciebie większych problemów. Idź więc na studia. Właściwym kierunkiem byłaby dla Ciebie ekonomia- tam mogłabyś poszerzyć swe umiejętności z różnych przedmiotów. Szybko odnalazłabyś swoja paczkę, a czas studiów byłby dla Ciebie najlepszym okresem w życiu.

Wróżba od tarota: Kapłanka położenie normalne

Jako że posiadasz szerokie horyzonty i masz właściwe spojrzenie na świat powinnaś iść na studia. Nie wybieraj studiów na których będą przedmioty ścisłe, gdyż będziesz się na nich tylko męczyć.

Wróżba od tarota: Cesarzowa położenie normalne

Jesteś osobą bardzo zdolną, przyswajanie wiedzy idzie Ci bardzo łatwo. Dlatego też powinnaś iść na studia, jeśli tylko trochę się przyłożysz na pewno je skończysz i to z całkiem niezłym wynikiem. Tak więc studia odpowiednie dla Ciebie to prawo- zobaczysz że będziesz zadowolona z takiego wyboru. Po tych studiach znajdziesz pracę przynoszącą Ci satysfakcję, a także odpowiednie profity.

Wróżba od tarota: Cesarz położenie normalne

Jako że nauka nie sprawia Ci większych trudności, musisz iść na studia zaspokajające Twe ambicje. Doskonałym wyborem byłaby medycyna. Nawet jeśli teraz wydaje Ci się , że mogłabyś sobie nie poradzić- jesteś w błędzie. Zobaczyłabyś ze nie taki diabeł straszny jak go malują. Idź na te studia, a zobaczysz że Twe życie potoczy się tak jak sobie wymarzyłaś.

Wróżba od tarota: Kapłan położenie normalne

Masz bardzo szerokie spojrzenie na świat.

Zobacz więcej


foto
Profesjonalne wróżenie z Tarota